JA slide show
You are here: Αρχική

Πρόγραμμα αγώνων

E-mail

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ A1 ΕΣΚΑΗ, 2ΟΣ ΓΥΡΟΣ

 

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

25/02/19

20:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ

0-0

25/02/19

18:00

ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ

0-0

25/02/19

20:30

ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0-0

16/03/19

14:00

ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ

0-0

25/02/19

20:00

ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ

Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ

0-0

25/02/19

20:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0-0

25/02/19

20:00

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0-0

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

04/03/19

20:15

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ

0-0

04/03/19

20:30

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ

0-0

03/03/19

13:00

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-0

04/03/19

20:00

ΑΕΘΛΕΙΟΝ

ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ

0-0

04/03/19

18:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ-

0-0

04/03/19

20:30

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0-0

04/03/19

20:30

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0-0

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/03/19

18:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0-0

17/03/19

14:00

ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ

0-0

18/03/19

20:30

ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ

0-0

18/03/19

20:00

ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ

Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ

0-0

18/03/19

20:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ

0-0

18/03/19

20:00

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ

0-0

18/03/19

20:15

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0-0

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/03/19

13:00

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ

0-0

25/03/19

20:00

ΑΕΘΛΕΙΟΝ

ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ

0-0

25/03/19

21:00

ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-0

25/03/19

20:30

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ-

0-0

25/03/19

20:30

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0-0

25/03/19

20:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0-0

25/03/19

20:30

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0-0

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

01/04/19

20:15

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ

0-0

01/04/19

20:00

ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ

0-0

01/04/19

20:30

ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ

Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-0

30/03/19

14:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ

0-0

01/04/19

20:00

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0-0

01/04/19

18:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ

0-0

01/04/19

20:30

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ -ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ

0-0

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/04/19

21:00

ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ

0-0

08/04/19

20:30

ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ

0-0

08/04/19

20:30

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ-

0-0

08/04/19

20:00

ΑΕΘΛΕΙΟΝ

ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0-0

07/04/19

13:00

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0-0

08/04/19

20:30

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0-0

08/04/19

20:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0-0

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/04/19

20:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-0

15/04/19

20:00

ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ

Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ

0-0

15/04/19

20:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ

0-0

15/04/19

20:00

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ

0-0

13/04/19

14:30

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ

0-0

15/04/19

20:30

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ -ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0-0

15/04/19

20:30

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ

0-0

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Β ΕΣΚΑΗ, 2ΟΣ ΓΥΡΟΣ

 

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/02/19

18:00

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ -ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

0-0

24/02/19

20:00

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ

0-0

23/02/19

17:00

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π

0-0

24/02/19

18:00

ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ-ΑΧΑΙΚΟΣ ΓΣ

0-0

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/03/19

17:00

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ

0-0

03/03/19

18:30

ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ

0-0

03/03/19

19:00

ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΧΑΙΚΟΣ ΓΣ -ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ

0-0

03/03/19

14:00

ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ

ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ-ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ

0-0

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

0-0

ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ

ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ

0-0

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ -ΑΧΑΙΚΟΣ ΓΣ

0-0

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ -ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ

0-0

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π

0-0

ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΧΑΙΚΟΣ ΓΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ

0-0

ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ

ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ

0-0

ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ-ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ

0-0

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

0-0

ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ

ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π-ΑΧΑΙΚΟΣ ΓΣ

0-0

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ

0-0

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ -ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ

0-0